KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 8906088
nr 890 6088
Edward Hald
(1883-1980), Sverige
Blyertsteckning, Edward Hald (1883-1980), studie, signerad H, bladets mått: 34x22
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 april 2014
kl 20:08:49
100 kr
150 kr
Edward Hald
Läs mer om Edward Hald